gaziosmanpaşa japar servis

Gaziosmanpaşa Japar Servis

Gaziosmanpaşa Japar Servis, yetkili servis hizmeti vermekte olup, müşteri ağı ve geniş bölge konusunda avrupa ve anadolu yakasında çalışmaktadır.

Servis ilkelerimizdeki amacımız, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet verebilmek ve vermiş olduğumuz hizmetten en iyi geri dönüşüm almaktır.

Gaziosmanpaşa Japar Servis, Japar, markasının ünvanı ve kurumsal yapımız ile bizleri gönül rahatlığı ile çağrabilir arızalanan veya bozulan rezervuarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Japar Servis

Japar markasının yetkili servisi olarak, müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olup orjinal ekipman kullanılarak gömme rezervuar arızalarınız giderilmektedir.

Fabrika entegrasyonu, teknolojisi ve teknolojinin nimetlerinden en çok yararlanan firma olarak kalitesine kalite katmaktadır.

Misyonumuz

Birçok firmanın yetkili servisi olarak yaptığımız hizmetlerin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Sektörün lider firmaları ile ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, servisini yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek daha verimli, kaliteli bir süreklilikle kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ile ilgili çok titiz çalışmakta, her bir çağrıyı büyük önem teşkil ettiği konusunda değerlendirerek cevaplamakta, dinlemekte ve çıkması muhtemel arızaların giderilmesi için en kısa sürede işin başında olmayı firma ve personel olarak gerekli görmekteyiz.

Ücretsiz Keşif

Yetkili servis hizmet gereği olarak evinizin veya işyerinizin sorunlarına en kısa süre içerisinde randevu verip hemen gelmekte ve sorunu anında çözerek gerektiğinde onarım ve bakımı anında yapmaktayız. Ücretsiz keşif kelimesinden daha fazlasını yapmaktayız. Bizlere bu konu hakkında kesinlikle güvenebilirsiniz.

Üstün kalite Anlayışı

Çalışmakta ve yetkili servisliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların ürünleri yüksek kalite ve çağımızın kalite anlayışı ile imal edilmekte olup üretilen bu malzemelerin garanti kapsamında olması sebebi ile 2 yıl boyunca güvence altında olacağınızı sakın unutmayın.

Yetkili Servis garantisi

Firmamız birçok markanın yetkili servis hizmetini vermektedir. Bu sayede firmadan almış olduğunuz ürünler yetkili servis garantisi altında olmakta ve sorun olduğunda bizleri arayarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.